Вход
Регистрация


События Киева

Стоимость аренды номера в Мини отеле "Жемчужина" за сутки составляет 350 грн,  аренда почасово составляет 200 грн. 3/час.Мини-отель расположен в Деснянком районе по ул Николая Закревского 95 г.Киев К Услугам гостей предоставляется ...

Все предложения

Шопинг

Изображение: Детский магазин Казкова Країна

Детский магазин "Казкова Країна"

38 (044) 220-4207
Киев, ул. Б. Гмыри, 8б
www.kazkova-kraina.com.ua
пн.сб 11:00-20:00 вс 11:00-18:00

 

Дитячий магазин "Казкова країна" пропонує іграшки, дитячий одяг і взуття вітчизняних та іноземних виробників. Асортимент магазину постійно зростає. Ми враховуємо потреби дітей та вимоги батьків, піклуємося про здоров'я дітей, і тому працюємо виключно з товарами, що зарекомендували себе на ринку та мають відповідні сертифікати якості та висновку державної експертизи. Ми пропонуємо:

 

  • Іграшки: для малюків (Fisher-Price, Little Tikes, Kiddieland), ляльки та аксесуари (Barbie, Bratz, Moxie) моделі автомобілів (Auldey, Hot Wheels, Bburago, Технопарк), конструктори (Lego, Знаток, V-Create), інтерактивні іграшки (Ouaps, VTech), паровозики Tomas, настільні ігри (Granna, Tactic, Smart Games, Ранок), мозаїки Quercetti, різні м'які іграшки (у тому числі Мульти-пульти) і багато іншого.
  • Набори для творчості та книги: Ранок, SES, Aqua Doodle, Hilco та інші.
  • Дитячий одяг: колекційний і повсякденний одяг для дітей різного віку іноземних виробників (MMDadak, Zeplin, Aziz, TuTu, Marions) і багатьох українських виробників (Evolution, Габбі, Бембі, Лютик, Фламінго, Дюна інші).
  • Взуття для дітей: Bartek, Arial, Lapsi, Demar, Zetpol.

  

Немов дитина наш магазин постійно змінюється і розвивається, оновлюючи асортимент і поповнюючись цікавими новинками, але головне залишається незмінним: для дітей магазин "Казкова країна" - це вірний друг, який приносить позитивні емоції та створює атмосферу казки , а для батьків - надійний помічник, допомагає виростити дітей здоровими і щасливими!

 

Комментировать
Подписаться на новости

наши партнеры