Вход
Регистрация

Новости

Изображение: День Святого Валентина: как все начиналось

День Святого Валентина: как все начиналось

День святого Валентина существует уже более 16 веков, но праздники Любви известны с еще более ранних времен.

Изображение: ТОП 10 любовниц президентов

ТОП 10 любовниц президентов

10 известных любовниц, которые оставили след в жизнях президентов ближнего и дальнего зарубежья.

Изображение: Победа за нами. Клип о Великой Отечественной войне стал хитом интернета

Победа за нами. Клип о Великой Отечественной войне стал хитом интернета

За три дня видеоролик просмотрели более миллиона раз.

Изображение: Звезды, у которых нет среднего образования

Звезды, у которых нет среднего образования

Невероятно, но факт: многие знаменитые люди, не имея даже среднего образования, стали известными на весь мир.

Изображение: Клип украинской группы взорвал YouTube

Клип украинской группы взорвал YouTube

Мультипликационная девушка и ее приятель с заячьими ушами, путешествующие по экранам iPhone'ов, iPad'ов и компьютеров, получили огромную популярность на YouTube.

События Киева

Изображение: Новий рік 2019 в Києві. Софійська площа

Вже 5-ий рік поспіль Folk Ukraine має можливість подарувати киянам та гостям столиці насолоду чарівної, справжньої казки. Святкування відбудуться на двох локаціях – Новий рік 2019 на Софійський та Контрактовій площі.

Тематикою урочистостей буде неабияка концепція дивовижного Північного Сяйва. Локації наповняться дивовижним дійством, а традиційна умова заходу - затишна атмосфера європейського зимового містечка, яскраві інсталяції та динамічна концертна програма.

Ярмаркові містечка розпочнуть роботу з 15 грудня. Контрактова площа чекатиме усіх на святкове відкриття о 16:00. Святкування розпочнеться урочистим парадом та приїздом Святого Миколая у містечко. Парад пройде вулицею Сагайдачного та разом з Святим Миколаєм засвітить усі локації на Контрактовій площі. До дійства долучиться духовий оркестр, а на сцені виступатиме один з популярних українських гуртів.

Відкриття на Софійський площі відбудеться традиційно 19 грудня о 17:00. Засвічення ялинки о 19:00. 

Киян та гостей міста чекатиме велика кількість інсталяцій, багато розваг, святкова атмосфера, ярмарок сувенірів та смачних страв. Містечка поринуть у справжнє диво: Софійська та Контрактова площі мерехтітимуть кольоровими вогниками – Північним сяйвом!

Атмосферу святкувань доповнюватимуть концерти українських виконавців - народні гуляння, занурення в народні звичаї та традиції, великий вибір стрит-фуду, гарячі напої, сувенірна продукція з всієї України. Гостей міста чекатимуть приємні сюрпризи.

Ключовий та незмінний атрибут Нового Року – головна ялинка столиці буде розташована на Софійський площі. Цього року вона особлива: навколо неї, окрім динамічної світлової конструкції з’явиться екран, через який відвідувачі ярмарку матимуть змогу передати вітання. Вся ялинка огорнеться у тисячі яскравих ліхтариків холодного білого арктичного кольору. Деякі з них матимуть унікальну форму кристалів довжиною – 35-50 см.

Ялинка на Контрактовій площі в 2019 році буде прикрашена іграшками у стилі творчості відомої української народної художниці Марії Приймаченко.

Вперше на Софійський площі буде запущено потяг бажань «Полярний Ексрес», де кожен охочий, проїхавши зупинку, зможе загадати бажання. Милозвучності створюватиме концертна сцена, на якій виступатимуть кращі оркестри з новими програмами.

Окрім традиційного святкування на площі розміститься різдвяний ярмарок з фуд-кортами та сувенірними виробами.

Володимирський проїзд прикрашатимуть грандіозні світлові конструктиви у вигляді великих сніжинок, які освітлюватимуть дорогу та створюватимуть неповторний романтичний настрій. У сквері Володимирського проїзду розташується зона розваг для найменших відвідувачів заходу.

Контрактова площа буде присвячена творчості Марії Приймаченко на підтримку популяризації української культури. Окрім ялинки, образи з картин художниці розташуються площею у вигляді святкових фото-зон, оздоблені яскравими гірляндами.

Великі Різдвяні святкування відбудуться 7 січня. В програмі передбачається концерт, виконання масової коляди, пригощання кутею та традиційна Хода звіздарів, яка пройде Андріївським узвозом та заколядує з усіма поблизу ялинки на Контрактовій площі.

У сквері розташується Резиденція Святого Миколая.

Урочистості на Контрактовій площі відбуватимуться у період з 15.12.2018 до 19.01.2019 року.

В Новорічну ніч стаються дива, варто лише повірити, прийти та переконатися, а з Folk Ukraine вони перетворяться у справжній вир мрій і бажань.

Проходит c 15.12.2018 по 20.01.2019

Цены: -
Время: -

Материал взят с сайта:

Подписаться на новости

наши партнеры