Натуральні соки та їхня користь для здоров'я

Отримати необхідні організму вітаміни влітку набагато простіше, ніж в іншу пору року. У холодну пору року ми відчуваємо брак корисних речовин і вітамінів. Як же вирішити цю проблему? Натуральні соки чудово заповнюють дефіцит корисних речовин. Ба більше, ці напої є чудовим профілактичним засобом, який допомагає організму боротися з багатьма недугами. Соки в жодному разі не потрібно пити залпом, щоб домогтися потрібного ефекту вживайте їх маленькими ковтками.

Найкорисніші соки та їхні властивості

  • Картопляний. Головна перевага криється в тому, що готувати його можна протягом року. Рекомендується пити в разі цукрового діабету, хвороби шлунка, гіпертонії, а також ниркових і печінкових недуг. Для його приготування потрібно дві-три картоплини, які пропускають через соковижималку, проціджують і п'ють. Вживати сік потрібно перед їдою по одній чверті склянки протягом десяти днів.
  • Цибулевий. У цьому напої містяться речовини, що очищають судинну систему від шлаків. Його використовують з метою профілактики атеросклерозу. Для приготування потрібна не тільки цибуля, а й мед, причому в рівних пропорціях.
  • Буряковий. З його допомогою можна знизити артеріальний тиск. Слід зазначити, що своїми цілющими якостями буряковий сік нічим не поступається медичним препаратам. Приймати його рекомендується всім, хто страждає на недостатність функції щитоподібної залози. Після приготування напою йому потрібно дати час настоятися в холодильнику як мінімум дві години.
  • Сік селери. Цей напій допоможе не тільки оздоровитися, а й схуднути. Він нейтралізує токсини й очищає кров, знайти альтернативу цьому засобу неможливо. Приймати рекомендується щодня по пів склянки.
  • Гарбузовий. Сік добре впливає на нервову систему та зуби. У гарбузі міститься каротин, який так позитивно впливає на організм. Вживають сік щодня по одній склянці.
  • Сік із солодкого перцю. Кремній, що міститься в болгарському перці, впливає на стан здоров'я волосся, шкіри та нігтів. Він збагачує нас вітамінами групи А, В і С. Перед вживанням можна змішати з іншим соком, наприклад томатним.
  • Сік із помідорів та огірків (свіжовичавлений). Його користь полягає в регулюванні кислотно-лужного балансу. Мінімальна добова доза - 1 літр.

Методів зі збагачення організму корисними речовинами досить багато, проте кожен вирішує для себе сам, що краще: народні засоби чи офіційна медицина.

Поділитися:
Відгуки
Антон
Стаття цікава. Але соки це не корисно. В них дуже багато цукру. Краще їсти цілі фрукти.